Anonse

W dobie popularyzacji internetu, są jak grzyby po deszczu też portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czy zbyt niską ceną można wstawić osobiste ogłoszenie. Nakłaniam do przydatnej lektury.

Wszystek pewno w utrzymaniu sprawiał jakieś ogłoszenie, często jeśli coś sprzedajemy, chcemy poświęcić za darmo, lub wynająć pomieszczenie albo lokal, wyszukujemy bądź zamieszczamy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć choć odrobina, jakie portale internetowe o odwiedzić, a których unikać.
Czego się wystrzegać, dając swoje anonse…
Moja scena z badaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. Wtedy dość mocno poszukiwałem pokoju do wynajęcia, i później bycia. Akurat stanowiło obecne banalne, znaleźć portal gdzie istnieje w czym wybierać, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem mało przejrzysty interfejs, za ostatnie masa reklam.
Następny portal który wpadłem to szerlok – nowy portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, dokonała go ta indywidualna rola co wykop.pl jaki toż przyjął się bez dwóch zdań. A za nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może różnym się spodoba…
Następny jakiemu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, a co najgorsza błędy na cesze. Że pod przeglądarką opera – jakiej jestem zwolennikiem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Autorowi tego bliskiego portalu powinni przyłożyć dużo porady co do działania strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle znana przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie ogłoszenia można nakładać za darmo, jak również aktualne płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Wpadłem na dużo efektowny portal z darmowymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, otwierający się portal któremu o się przyjrzeć, anonse można podać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w niektóre grupy. Codzienność oraz funkcjonalność – to wizytówki FreeCF.

Czego przecież się wystrzegać?
Nie mówię zamieszczać w historie ogłoszenia nasz adres e-mail jeżeli na poczcie nie chcemy spamu, często roboty organizują takie adresy również na nie kierowane są rozmaitego typie oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona bezpłatny portal ogłoszeniowy warszawa – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy