Jak grać na betfair

Gdy rzucający oszczepem Barbora Špotáková ogłosił, że w przyszłym sezonie szuka trenera, jego nazwisko od razu pojawiło się wśród kandydatów. Były przedstawiciel Miroslav Guzdek serwer iSport.cz ujawnił, że będzie spotkanie z mistrzem oporu. współpraca długoterminowa, ale stoi na drodze do jego obowiązków.

Kilka osób na świecie otrzymują takie szkolenia jak grzybica Miroslav Guzdek. Ostatnio czterdzieści były reprezentatywne i siódme mistrzostwa świata w 2003 roku w Paryżu na początku słuchała rad kariera olimpijski mistrz Dany Zátopková.I na koniec go do mojej grupy treningowej wziął rekordzista świata Jan Železný.

„Wszelkie informacje dowiedziałem się od pani Zátopková, mam kilka rzeczy z Joe Vykoukal w zakresie zagadnień technicznych,” wyjaśnia Guzdek. „Jestem samoukiem. Konkretnie Dana Zátopková dał mi gro, John dał mi nadbudowę. Nigdzie na świecie nie dostać jeden, tu jesteś. „

Guzdek kariera już się skończyła, ale środowisko sportowiec jest nadal aktywny i rozrywka radzi szczególnie młodych sportowców. „Czasami dostaję telefon, że chciał konsultować. Ja nie mam z tym problemu. Lekkoatletyka dał mi wiele i chciałbym jej coś w zamian. Honza Železný nie może być wszędzie.Kiedy ktoś dzwoni, doradzać „, wyjaśnia Guzdek.

To jest powiedziane, że nawet przed mistrzostwach Špotáková Pekin Guzdka poprosił o radę, a nawet rzucania razem ukończyć szkolenie. „Byliśmy po prostu na kawę…” Guzdek odwołuje go z uśmiechem.

Špotáková w Zurychu w czwartek zakończy się sezon, w którym ona przygotowywała się poza zasięgiem wzroku osobistym trenerem. Po ostatnim tygodniu w Pekinie dostać się do wyższych finału w Pucharze Świata, ogłosił, że w przyszłym roku olimpijskim podniesie technik nożnych trener sportowca.

„Poszli my razem na kawę i zabawy jesteśmy”, mówi Guzdek , „Przyszłość Jeśli tak lub nie, powiedzmy. Prawdopodobnie nie. Gdy ktoś mnie wzywa młody, nie mam z tym problemu.Ale specjalnie z wynagrodzenia i mieć konkurenta pode mną, nie mam w ogóle czasu. Współpraca jest prawie niemożliwe. „

Guzdek wcześniej pracował w policji zagranicznej i nawet dziś ma pracę, że wielu obciążeń na niego. Jednocześnie jednak, jak się ruszać w środowisku sportowego.

„Kocham lekkoatletykę, dał mi wiele w życiu, jak i pod względem charakteru bojowego. Sport człowiek Sphere. Wtedy to do siebie, jak to się dzieje, jeśli nie dla sportu „, wyjaśnia Guzdek.

Performance Špotáková Pekin Guzdek uważnie. „Ja liczę na nią strasznie. Gdyby to był pojedynczy wyścig, więc nie jest z pewnością medal. Dwa wyścigi w dwóch dni siadła „, mówi Guzdek. „Jeśli ostatni wyścig dnia, gdy kwalifikacja może rzucać sześćdziesiąt siedem metrów.Co widziałem, więc brakowało soku. Może nie było dawno. Nawet siebie wiem, że najlepiej jest przyjechać dwa lub trzy dni przed posiedzeniem. „

Guzdek zresztą Špotáková przeklęty i uważa, że ​​w roku olimpijskim, będzie lepiej.

” I że w przyszłym roku będzie zupełnie inaczej. Mam informacje, że wiele natrénovala. I było, kiedy miał rok přepísknul drugi rok skutku „, mówi Guzdek. „Czy boję się, że w przyszłym roku nie pasuje. Chodzi o to, aby być jasne, co chcę, i po prostu poza tym reszta iść.


Špotáková w poprzednich czterech sezonów z powodzeniem współpracował z Janem Železným, ale w ubiegłym roku z jego grupy szkoleniowej w lewo.Nie jest jeszcze jasne, czy możliwe jest, aby odnowić swoje partnerstwo.

„Myślę, że nie byłoby źle, gdyby obie wykonane kompromisów i poszedł na kawę”, mówi Guzdek. A jeśli Špotáková naprawdę zwrócił na niego?

„Nie mówię, że całkowicie wydzielają, ale współpraca jest mało prawdopodobne. Bara potrzebuje kogoś, aby ustawić ostrość, a to nie jest w moim przypadku „, mówi Guzdek. „To będzie pierwsza rzecz, którą miał na celu wyjaśnienie z Bara. Mam to profesjonalnie skomplikowane „.

Więcej: jak grać na betfair