Jakmile se naučíte pohlaví dítěte

Jakmile jste se dozvěděli pohlaví vašeho dítěte, můžete vařit pro dítě. Kolik pozitivních emocí dávají takové nákupy! Vybrat kočárek, postýlku, dětský komoda, drobné věci, plenky, a přesně takové, jaké chcete vy! Se mi nechce věřit tento pěkný a důležitý proces někoho jiného. Takový přístup je více praktická, protože teď pro nakupování více času, než když se narodí dítě. A budete se cítit více v klidu s vědomím, že máte vše nastaveno. Například jsem byla dva samostatné seznam potřebných nákupů, jeden se skládá ze seznamu věcí, které je třeba vzít s sebou v nemocnici mateřství, a za druhé, je to nákup pro dítě. A už jsme asi polovinu zakoupili. A v nemocnici mateřství, musíte sbírat dva balíčky, jeden s sebou vzít hned, a za druhé, aby se jízdy manžel, po porodu (co si vzít s sebou v nemocnici mateřství čtěte zde). Existuje mnoho pověr, co můžete a nemůžete dělat během těhotenství, zde, samozřejmě, každá nastávající matka rozhodne sám. Tam je znamení, že budoucí maminka nemůže koupit (zde si koupit dětský kusový koberec) dětské věci, až po narození dítěte. Můj postoj k lze vyjádřit následující větou: “Špatné znamení — to je věřit v znamení”. Spíše věřím pouze v ty znamení, které předpovídají dobrou akci. Všechny známky vymyslel lidmi, jste stejný člověk, takže si můžete přijít na své! Například, zrcadlo a řeknete: “naštěstí!”, černá kočka cestu: “To je pro štěstí!” U mě déšť — to je vždy k penězům, sníh — k velkým penězům, a pokud hrad, pak je to k obrovské finanční ! Podle , to je věřil, že ulehčit svatbu v květnu, znamená to, že celý život . Tak tady to je, moji rodiče se vzali v květnu a ještě 13 počet, a žijí dobře. Takže vše je v naší hlavě, jak jsme si sami sobě řekněme, že tak bude. Udělej vaše nákupy pro (Zde si můžete koupit dětská patrová postel) dítě, s radostí a láskou, je to k velkému štěstí!
Devět měsíců magie

Pořiďte si speciální spodní prádlo a oblečení. Vaše postava se mění, stojí za to postarat se o fyzické pohodlí. Proč je to důležité? Podprsenka pro těhotné je vytvořena ze speciálních elastických tkání a zvýší růst prsa, široké odstraní zátěž z ramen, speciální střih a další detaily vám zajistí potřebnou podporu prsou. Tak jako mléčné žlázy nemají svaly, nedostatek podpory může vést ke změně jejich tvaru. Kalhotky pro těhotné se vyskytují vysoké nebo nízké s minimálním švy nebo bezešvé, není pod tlakem na břicho, pečlivě vybraných materiálů, které dobře absorbují vlhkost, a “dýchat” vytváří pocit “druhé kůže”. Jakmile máte pocit, nepohodlí, tlak z nošení běžného spodního prádla, potěšte sebe pochodem do obchodu pro budoucí maminky. Nové funkční nákupu vám dá možnost vypadat elegantně, sebevědomě a pohodlně v každé situaci.

Udělej focení. Nějak jsem se sešla s přítelkyní (u ní je syn čtyřleté dítě), která se poté, co viděl moje břicho, řekla: “to je ale roztomilé!”. A pak dodala: “Jediné, o čem jsem litovat, že udělal focení, když byla těhotná, protože taková událost u ženy může být pouze 1 krát v životě”. A opravdu, myslela jsem, že většina mých známých 1-2 dítě, jen zřídka u někoho tři a více. A krásné fotografie si vzpomínku na krásné okamžiky. A pak můžete ukázat rodinné album své dítě, jak to roste u vás (kde najdu dětská kolébka) v . Doporučují dělat focení na 7-8 měsíci těhotenství, kdy je bříško již pěkně , a pro budoucí maminky ještě není tak silný zátěž na organismus, jako v 9 měsíci. Předem udělej si účes, zvažte jemný make-up a oblečení. Připravte příslušenství, to může být textilie, dětské věci, hračky, stuhy, bobule, balónky. Můžete udělat focení v ateliéru nebo pozvat fotografa domů. Pokud máte profesionální fotoaparát, manžel se může stát lepším fotografem. Mám nádhernou přítelkyni, které věřím, a má skvělý fotoaparát, tak zde je ona s radostí souhlasila, že mě . Udělali jsme dvě možnosti natáčení, jeden domácí a jeden na přírodě. Uvedli hračky a kvetoucí jabloň značení vaše orchidej. Dopadlo to skvěle!