Mama, poď sa so mnou hrať

Zdá sa nám, že na Nový rok hlavná vec – dať Vianočný stromček, nastavenie tabuľky, bezva otvoriť šampanské a zapnite TELEVÍZOR. Zabudli sme, že najdôležitejšie veci v živote nie sú veci. Najdôležitejšia je rodina, naše rodiny a naše deti. Oni čakajú na Nový rok, snívanie nielen stromu, a nie aj o dary, ale v prvom rade na našu pozornosť. Dúfajú, že sa nakoniec Pápež bude zabudnúť na niečo dôležité a zastaviť v zhone, a mama nalepia na jeho telefóne a už bude na zverejnenie fotografií na sociálnych sieťach.

Spomeňte si, koľko času dieťa sa opýtal: “Mama, poď sa so mnou hrať”? A čo to počujem? Ste raz, že ste unavený, v práci, ktoré vám kompletné domáce práce? Koľkokrát ste sa objavilo, tablet, že on sám vzal, a nie ublížiť? Ako často sa správy alebo mydlové opery v TV bola pre nás dôležitejšie ako pred spaním príbeh? A ako často sa vaše dospievajúce dieťa rozpráva o svojich priateľov, o svoje Záujmy a sny? Alebo nie si prekvapený, že sa pochovaný jej nos v gadgets a prestal hovoriť, aby ste?

V očakávaní najviac teplý a útulný sviatok – Nový Rok, Nadácia pre podporu detí v ťažkých životných situácii, a spoločnosť “MEDIAPROFI” vám dáva nové videá. Sú o naše deti a ich sny. Sú o nás zabúdajú, že najdôležitejšie veci v živote nie sú veci. Zdieľať tieto videá so svojimi priateľmi. Zrazu niekto rozpoznať ich v sebe, a zapamätať si, čo je naozaj dôležité v tomto živote.

V pred Vianočnom týždni. Stráviť s deťmi! Chodiť, ísť do kina a múzeá, pečieme cookie, ísť korčuľovanie a lyžovanie. A čo je najdôležitejšie – povedzte deťom, že budete milovať!

Dopredu tieto videá na všetkých svojich priateľov a známych.
Vaša rodina
Každý človek je individuálny, preto sa dostať dvoma rôznymi ľuďmi, ktorí sa s deťmi pod jednou strechou, môže byť ťažké. Tento test vám pomôže pozrieť sa na svoju rodinu strane a získať nejaké odporúčania odborníkov portálu som na materskej.
Sponzoruje: sklad nábytku Banaby.sk