Sklad nábytku dětský svět

Na otázky odpovídá vedoucí projektant nábytku firmy Mr.Doors Pavel

Pár slov o možném designu v dětském pokoji. Je tam teď nějaký konkrétní móda – barvy, design nábytku a tak dále? Jak vybrat barevné schéma v souladu s věkem a osobností dítěte?

Módní barevné řešení, použité v dětském pokoji nábytek, nelze nazvat . Již v průběhu nejméně pěti let, můžeme vidět světlé, syté barvy fasády a trupu prvků, se klidný, neutrální . Věk a charakter dítěte má vliv na výběr ve větší míře: do čtyř let, to je nejvíce obyčejně světlé a jemné pastelové tóny; pro a žáka junior – světlé a veselé kontrasty; pro – výběr řešení je více omezen rozpočtem rodičů, než letem fantazie obyvatele dětském pokoji.

Podělte se, prosím, tajemství – jak co nejlépe uspořádat prostor v dětském pokoji – dítě v ní bylo dobře, útulně a zajímavě, že? A jak organizovat prostor pro dvě a více dětí v jednom pokoji?

Architektura děti také tvořily ne včera a v mnoha ohledech je v něm převládá funkčnost. Úkol vytvořit na poměrně malém prostoru dětského pokoje zón pro aktivní odpočinek, práce, spaní a ukládání věcí vyžaduje velmi husté uspořádání a individuální řešení. Pokud je místnost určená pro dvě děti, pak často pouze výroba nábytku na zakázku umožňuje vyřešit problém: dvoupodlažní řešení, kde jsou postele umístěny nad pracovním prostorem nebo úložný systém, skříně na , mini-šatny, do rohu, závěsné moduly regály bezplatně maximálně možný prostor pro aktivní trávení volného času.

Jakými způsoby je zajištěna bezpečnost v dětském pokoji? Jednoduché tvary, velké detaily, zaoblené rohy – ještě něco jiného? Jak zajistit bezpečnost dítěte, pokud je místnost se nachází ve druhém patře a vede dolů strmé schody?

Bezpečnost dětského nábytku je pro projektanta jedním z nejdůležitějších úkolů. Nábytek, vytvořený v souladu se zákony ergonomie, poskytuje maximální pasivní bezpečnosti. Výrobci nábytku sestavy mohou poskytnout četné vložky z materiálů. V těch případech, kde na objednávku jsou možné jakékoliv změny “typické” nebo standardních konfigurací, individuálně “” tvar desky, železné a lůžek a jiné vyčnívající části úvahu specifika provozu v předstihu, a to, samozřejmě, to je nejvíce efektivně.

Pár slov o materiálech – ideální materiál pro dětský nábytek.

Vývoj nábytkářského průmyslu v současné fázi je, že ekologické a pro zdraví dítěte nábytek může být vyroben nejen z masivního dřeva. Výrobci high-tech materiály se starají o rozšíření sortimentu svých výrobků tím, že vše, co potřebujete. Dřevotřískové sporák, vyrobené rakouskou společností Egger, s níž pracuje Mr.Doors, má certifikát shody normy E1 a umožňuje vytvářet bezpečné a cenově dostupný nábytek pro dětské pokoje, zodpovězení dotazů široké spektrum spotřebitelů. Kromě toho stojí za zmínku rozsáhlé sbírky barevných plastů, ale také skla a zrcadel na filmové bázi, které, i když se jim náhodou , není po celé místnosti malé střepy, ale zůstane na filmu.

Jaká je standardní výbava školky? Co byste vy osobně byste doporučil přibrat?

Stojí za to zvážit, dětský pokoj jako byt v kostce: dítěti je potřeba ložnice, šatna, obývací pokoj (herna) a studovna. Pohlaví, věk a charakter hostitele vliv na individuální výběr prvků interiéru, stejně jako při vytváření “dospělý” obydlí. A opět, možnost individuální design nábytku bude maximálně zjednodušit úkol.
Autor: webové stránky