Smutna historia rosyjskiej legendy.

Miał dobrego przyjaciela. Nawet tak blisko niego w czasie jego karierę w NHL wybrał jako swojego agenta, a także osobę, która powierzyła zarządzanie swoimi finansami. Jeden z najlepszych rosyjskich hokeistów Siergiej Fiodorow ostatnich dziesięcioleci już wie, jak wielki błąd popełnił tę decyzję. Człowiek, Joseph Zada, jest ona przygotowana przez prawie wszystkie pieniądze zarobione w NHL.

Detroit, która połączyła się z większością swoich osiemnastu pór roku kariery w NHL, Fedorowa w 1998 roku, wygrywając drugi z rzędu Puchar Stanleya i znanym jako nagroda za ich wysiłki na rzecz dočkává nowy kontrakt. W tym czasie bezpośrednio wspaniałe.

Red Wings ich ikony zapewniają sześcioletni kontrakt na $ 38 mln, które pochodzi z Pskowa, oczywiście, natychmiast podpisał. Może dlatego, że wokół Fjodorova zaczyna grzebie pewną Joseph Zada.

Důvěřivému atakujący wyobraża sobie, że jest bogaty i odnoszący sukcesy biznesmen z solidnych więzi saudyjskich firm naftowych. Więc nie tylko Fiodorow, chyba że zastrzeżono go jeszcze Bet-at-home dalsze prawie trzydziestu swoich klientów, aby przekonać ich, że zainwestowane pieniądze mogą w krótkim czasie ocenić ogromne zyski.

Fiodorow okradziony z $ 80 mln
To wszystko jest nie tak, nie znaleziono Fiodorow, który grał w NHL w 1248 i 1179 Canadian zdobył punkty do końca swojej kariery za granicą w Waszyngtonie przed powrotem do Rosji.

I pojawiły się doniesienia wprost przytłaczająca. Oszust Zada ​​przygotował go do wszystkich swoich oszczędności uzyskanych w NHL, około $ 80 mln euro (przy obecnym kursie ponad dwóch Bet-at-home miliardów dolarów).

“Niestety, to nie jest plotka. Straciłem wszystko, co otrzyma w Ameryce. Pieniądze już nie ma “, mówi trzykrotny mistrz świata i zwycięzca trzy Puchary Stanleya w wywiadzie dla Sport Express.