Vážení, nádherné, krásne tehotné ženy

Vážení, nádherné, krásne tehotné ženy! Blahoželám vám na túto skvelú akciu! Čoskoro svetlo bude nový, malý muž a prvých Deväť mesiacov volshebstva život sa zmení. Mamička chce, aby dieťa bolo zdravé a šťastné! Na to potrebujeme lásku a silu. Získa ich v predstihu. Dnes navrhujem zvážiť niekoľko nápadov, ktoré môžete robiť počas tehotenstva a ako, prosím, a rozmaznávajte seba v tejto konkrétnej situácii. Čoskoro budem mať dieťa, sme dnes 29 týždňov. To, čo sme mohli urobiť počas tejto doby? Dúfam, že budete mať z mojej skúsenosti, čo cíti užitočné.

Keď som zistil, ona bola tehotná, okrem pocity radosti mali veľa otázok. Ako jesť, či chcete pokračovať, aby sa zapojili do tvorby zmeny, ktoré sa dejú v mojom tele, čo sa bude diať, ako to bude rásť a rozvíjať sa ako dieťa, to znamená, že nie je možné vykonávať závažia pre tehotné je, koľko kg? A veľa iných (Tu si môžete kúpiť detské obliečky) problémov, ktoré vzniknú až teraz. Prvá vec bola pomáhal tým, Internet, webové stránky pre mamičky-články, fóra. Keď som bol na účte v ženskej konzultácie, sa mi do rúk stack brožúry: “Príručka pre starostlivosť o dieťa v prvom roku života”, “Príručka pre nastávajúce mamičky”, “Ako sa starať o zdravie nastávajúce matky a dieťa!” a iné. Som nadšene a s pocitom vďačnosti som si ich všetky. Ak ste nie sú také brožúry, nebojte sa, existujú mnohé časopisy, knihy, webové stránky, kde môžete nájsť odpovede na všetky vaše otázky. Existujú špeciálne palice pre tehotné ženy, kde školenia a priateľské stretnutia. A čo je najdôležitejšie, vždy sa môžete získať profesionálny odpoveď od svojho lekára. Prečítajte si tiež články na stránke “Solárne ruky” v časti “Vzdelávanie detí”.

Prvá vec, ktorú odporúčam, je nájsť spôsob, ako relaxovať a nechajte sa rozmaznávať v tejto čarovné obdobie. V ženskom tele prechádza veľké zmeny a v prvom rade, by sme mali byť schopní starať sa o seba. Našou úlohou je radovať sa, milovať, tešiť sa zo života.To vám pomôže vrátane článok na webe “Solárne ruky” “Airelle z vďačnosti, alebo ako nájsť šťastie”. Pozitívne emócie majú priaznivý účinok na dieťa. Tu je to, čo som našiel pre seba, je stále v rannom štádiu tehotenstva. Sme v meste, tam je jeden ryby-kúpele, kde úžasné plemeno ryby nazýva Garra rufa. Táto ryba-lekár a majú liečbe mnohých (internetový obchod Banaby) kožných ochorení. Ale pre mňa sú zaujímavé, pretože ryby robiť ichthyomass a dať veľa pozitívnych dojmov. Ako sa to robí? Na Internete som študoval interiér, zapísaných na telefóne. Tam som bol privíta príjemný personál, mladý muž strávil v miestnosti, kde sa hrajú pohodovú hudbu, bol súmrak. Bol som požiadaný, aby sedieť na mäkký gauč, potom položil som ruky v akváriu, a veľa malé sivé ryby, začal som sa “zahryznúť”. Deväť mesiacov volkerstuber pár minút pripravte sa smiať, je to trochu šteklivá! V skutočnosti, tieto ryby nemajú zuby, nemôžu poškodiť zdravú pokožku a jemne čistiť len v Rohovej vrstve, je to najlepšie biopiling na svete!

Súčasne Garra rufa čistí póry a aby akupresúra bod masáž. V rýb sliny obsahujú špeciálny enzým, ktorý má omladzujúci,hojivé a protizápalové účinky. Koža vaše ruky budú úžasne jemné a hodvábne (obchod Banaby) aj po prvom sedení. Napriek dlhodobou expozíciou z ruky do vody, nebudete chcieť použiť hydratačné. Necháte salon uvoľnený a pokojný.Viac o rôznych salón postupov sa môžete dozvedieť z článku “Dôverovať profesionálov? Recenzie salón postupov.”. Nerobte žiadne plány po návšteve salónu, pretože budete pravdepodobne chcieť spať. Rovnaký postup sa môže urobiť pre nohy. V mojom prípade, relácia trvala 40 minút, počas tohto času, môžete sa opýtať na všetky otázky o zázrak ryby alebo ak chcete, môžete nechať na pokoji. Môžete ísť na ryby kúpele na ich vlastné, alebo priniesť manžela alebo priateľa.