Zabawna morska kolekcja Nautica

Zabawna morska kolekcja Nautica doskonale nadaje się do umeblowania sypialni dzieci w młodszym i średnim wieku szkolnym. Efektowne połączenie czerwonego, niebieskiego i bieli sprawia, że projekt tej mebli oryginalny i zabawny. W odróżnieniu od kolekcji dla dzieci Nautica Baby, w tym mebli zestawie przedstawiono dwa warianty dorosłych osób (90×200, 120×200 cm). Na życzenie takie łóżeczko może być wyposażona w dodatkową szufladą (miejsce do spania).

A oto kolekcja Catalania idealnie pasuje do sypialni nastolatka. Tę meble marynistycznego trudno nazwać dzieci: nie ma tej zabawy, właściwej kolekcji dla dzieci. Jednak ona ma zwięzły i niezwykły design i z pewnością spodoba się , zakochanym w morze.

Małe księżniczki na pewno spodoba się kolekcja Princess w delikatne fioletowe kolory. To meble dla dzieci wyróżnia się wyrafinowanym designem i pięknym wykończeniem. Na szczególną uwagę zasługuje łóżko na eleganckich nóżkach z miękkim zagłówkiem, a także pojemna 3-drzwiowa szafa z lustrem.

Romantyczna kolekcja My Story, szlachetna klasyczna kolekcja Angel i elegancka kolekcja Laura z delikatnym ornamentem kwiatowym doskonale nadają się do umeblowania pokoi marzycielski charakter, w tym dla nastoletnich dziewcząt.

Nastolatki, idące z duchem czasu, z pewnością docenią meblowe słuchawki od NewJoy w nowoczesnym stylu. kolekcja NewLand, przede wszystkim, przyciąga uwagę oryginalnym połączeniem materiałów i niezwykłymi kombinacjami prostych form geometrycznych.

Kolekcja Geo w futurystycznym stylu zwięzły, ale oryginalny design będzie interesująca dla młodzieży obu płci. Dzięki palecie ten plac meble doskonale wpisuje się w pokoju z różnymi opcjami wykończenia.

Psychologowie już dawno zauważyli, że wpływ kolorów na stan emocjonalny człowieka ma wielkie znaczenie. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, ponieważ ich psychika nie jest taka stabilna, zarówno u dorosłych jak i aktywnie reaguje na bodźce zewnętrzne. W związku z tym kolor pokoju dziecka trzeba wybierać bardzo uważnie.

Przy doborze kolorów należy wziąć pod uwagę wiek swojego dziecka. Wnętrze pokoju dziecka do 2 lat należy składać w spokojnych, pastelowych kolorach (beżowy, delikatny różowy, niebieski, piaskowy), ponieważ w tym wieku umysł dziecka w większym stopniu narażone, a wzrok bardzo wrażliwe na jasne odcienie i kolorowych rysunków. Do pokoju starszego dziecka nadają się bardziej soczyste i wyraziste barwy.

Przyjrzyjmy się bliżej, jaki wpływ na stan psychiczny dziecka mają różne kolory we wnętrzu.

Niebieski i niebieski

Nasycone błękity pomaga złagodzić napięcia emocjonalnego i pomagają skoncentrować się zbyt niespokojny dzieci. Kolor niebieski w pokoju dziecięcym również przyczynia się do rozluźnienia, jednak on sam trochę rozprasza uwagę. Dlatego psychologowie zalecają stosowanie go głównie w strefie gry.Więcej na ten temat: pudełka styropianowe